Balogh, Balogh, maga megint azt hiszi, hogy okosabb mindenkinél. Közben nem lát előre, csak egyhelyben topog. Nézze meg Bittert! Elhozta nekünk a Nemzetközi Innovációs és Ügyfélelégedettségi Díjat úgy, hogy a rendszert még be se vezettük. Prezentálta a konferencián, hogy ez milyen horderejű dolog, és meg is győzött mindenkit. Ezt a hozzáállást várom magától is, nem azt, hogy azon lamentáljon, hogy mi valós, meg mi nem, mi igaz, meg mi nem. Mi maga, filozófus?!
Címke: #balogh
Beleásni?
Nézze, Balogh! Amit maga magyaráz, afölött eljárt az idő. Nekünk olyan emberek kellenek, akik mindenhez is értenek – legalább egy kicsit. Majd menet közben felszedik a tudást, ami kell, aztán áttesszük őket a következő projektre. Maga meg itt „beleásni” akarja magát a saját silójába, hogy aztán addig ásson, amíg teljesen el nem temeti magát, és fogalma se legyen, mi folyik a valódi üzletben! Nem! Amíg nem érti meg, hogy Darwin, Kant, van Gogh, Tesla meg a többi szerencsétlen valójában csak beszűkült, monomániás, gyáva kihívás-kerülők voltak, addig tényleg nem tudom, hogy tudok-e kezdeni magával bármit is a jövőben.